KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12422089
nr 1242 2089
Olle Hanspers
(f. 1923), Sverige
Etsning, Signerad, daterad 1993,20/99. Motivet: 63x49, Porträtt av Ryno Friberg
Olle Hanspers, född 1923, svensk tecknare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:05:53
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
18 mar